0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Czech Republic Pro League
Petr Bradach
۳
۲
Karel Brozhik
Finished
۰۱:۳۰
Jan Svoboda
۳
۱
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۶:۳۰
Tomas Andrle
۱
۳
Duy Tiep Vu
Finished
۰۰:۰۰
Eric Maresh
۳
۲
Petr Bradach
Finished
۰۰:۳۰
Eric Maresh
۲
۳
Martin Guk
Finished
۰۲:۰۰
Antonin Belonoznik
۲
۳
Jan Svoboda
Finished
۰۴:۳۰
Jan Svoboda
۳
۰
Milan Klement
Finished
۰۸:۰۰
Karel Brozhik
۰
۳
Eric Maresh
Finished
۰۰:۰۰
Duy Tiep Vu
۳
۱
Rotislav Hasmanda
Finished
۰۰:۳۰
Matej Drechsler
۰
۳
Tomas Andrle
Finished
۰۱:۰۰
Martin Guk
۳
۰
Karel Brozhik
Finished
۰۱:۰۰
Rotislav Hasmanda
۳
۰
Matej Drechsler
Finished
۰۱:۳۰
Tomas Andrle
۰
۳
Duy Tiep Vu
Finished
۰۲:۰۰
Milan Klement
۳
۲
Jan Svoboda
Finished
۰۳:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۱
۳
Milan Klement
Finished
۰۵:۰۰
Milan Klement
۳
۲
Antonin Belonoznik
Finished
۰۶:۰۰
Milan Smesny
۳
۰
David Mutl
Finished
۰۷:۰۰
Richard Macura
۳
۲
Dalibor Velky Jnr.
Finished
۰۰:۰۰
Miloslav Kotil
۲
۳
Vaclav Svoboda
Finished
۰۰:۰۰
Vaclav Svoboda
۱
۳
Tomas Ranecky
Finished
۰۰:۳۰
Dalibor Velky Jnr.
۳
۱
Radomir Vavrecka
Finished
۰۰:۳۰
Matej Mezera
۳
۲
Richard Macura
Finished
۰۱:۰۰
Petr Sejk
۱
۳
Miloslav Kotil
Finished
۰۱:۰۰
Miloslav Kotil
۱
۳
Vaclav Svoboda
Finished
۰۱:۳۰
Dalibor Velky Jnr.
۲
۳
Radomir Vavrecka
Finished
۰۱:۳۰
Tomas Ranecky
۳
۱
Petr Sejk
Finished
۰۲:۰۰
Matej Mezera
۳
۲
Richard Macura
Finished
۰۲:۱۵
Tomek Batog
۳
۲
Milan Klement
Finished
۰۲:۳۰
David Mutl
۲
۳
Milan Vrabec
Finished
۰۲:۳۰
Pavel Vilhelm
۲
۳
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۳:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۱
۳
Antonin Belonoznik
Finished
۰۳:۳۰
Milan Vrabec
۲
۳
Milan Smesny
Finished
۰۳:۳۰
David Mutl
۳
۱
Pavel Vilhelm
Finished
۰۴:۰۰
Tomek Batog
۰
۱
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۴:۰۰
Milan Smesny
۳
۰
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۴:۳۰
Milan Vrabec
۰
۳
Pavel Vilhelm
Finished
۰۵:۰۰
Jan Svoboda
۳
۰
Tomek Batog
Finished
۰۵:۳۰
Jaroslav Strnad 1964
۳
۱
David Mutl
Finished
۰۵:۳۰
Pavel Vilhelm
۳
۲
Milan Smesny
Finished
۰۶:۰۰
Jaroslav Strnad 1964
۳
۱
Milan Vrabec
Finished
۰۶:۳۰
Antonin Belonoznik
۳
۰
Tomek Batog
Finished
۰۷:۰۰
Pavel Vilhelm
۲
۳
David Mutl
Finished
۰۷:۳۰
Antonin Belonoznik
۱
۳
Tomek Batog
Finished
۰۷:۳۰
Milan Smesny
۰
۳
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۸:۰۰
  World TT-CUP
Ctibor Zaplatilek
۳
۰
Marek Kulisek
Finished
۰۰:۵۰
Brozek Michal
۳
۰
Jan Hendrych
Finished
۰۰:۲۰
Brozek Michal
۱
۳
Ctibor Zaplatilek
Finished
۰۱:۲۰
Anton Veliiev
۰
۱
Igor Sukovaty
inprogress
۰۹:۲۰
Sergey Kinash
۱
۰
Maksym Kolos
inprogress
۰۹:۲۵
Ctibor Zaplatilek
۳
۱
Marek Kulisek
Finished
۰۲:۳۰
  Europe TT Elite Series
Damian Korczak
۳
۲
Sylwester Wloszek
Finished
۰۲:۳۵
Wojciech Gluszek
۳
۲
Zabinski Marcin
Finished
۰۰:۱۵
Blazej Warpas
۳
۰
Jakub Nowak
Finished
۰۲:۴۵
Oleksandr Tereshscenko
۰
۳
Przemyslaw Walaszek
Finished
۰۳:۰۰
Przemyslaw Walaszek
۳
۰
Grzegorz Felkel
Finished
۰۴:۰۰
Michal Minda
۳
۱
Jakub Nowak
Finished
۰۷:۴۵
Tomasz Lewandowski
۳
۱
Nestor Wasylkowski
Finished
۰۰:۰۰
Wojciech Kowalski
۱
۳
Maksimilyan Alot
Finished
۰۰:۳۰
Dawid Jendrysik
۰
۳
Mateusz Repke
Finished
۰۰:۴۵
Grzegorz Felkel
۱
۳
Szymon Malicki
Finished
۰۱:۰۰
Jakub Grzegorczyk
۰
۳
Jakub Wozniak
Finished
۰۱:۴۵
Michal Minda
۰
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۲:۱۵
Jakub Grzegorczyk
۰
۳
Michal Minda
Finished
۰۳:۱۵
Jakub Nowak
۰
۳
Jakub Wozniak
Finished
۰۳:۴۵
Blazej Warpas
۰
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۴:۱۵
Oleksandr Tereshscenko
۰
۳
Sylwester Wloszek
Finished
۰۴:۳۰
Michal Minda
۰
۳
Jakub Wozniak
Finished
۰۴:۴۵
Damian Korczak
۳
۲
Grzegorz Felkel
Finished
۰۵:۰۰
Jakub Grzegorczyk
۳
۱
Blazej Warpas
Finished
۰۵:۱۵
Jakub Nowak
۱
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۵:۴۵
Przemyslaw Walaszek
۳
۲
Sylwester Wloszek
Finished
۰۶:۰۰
Michal Minda
۳
۱
Blazej Warpas
Finished
۰۶:۱۵
Damian Korczak
۳
۱
Oleksandr Tereshscenko
Finished
۰۶:۳۰
Jakub Grzegorczyk
۲
۳
Jakub Nowak
Finished
۰۶:۴۵
Wojciech Gluszek
۳
۱
Jakub Wozniak
Finished
۰۷:۱۵
Sylwester Wloszek
۲
۳
Grzegorz Felkel
Finished
۰۷:۳۰
Damian Korczak
۰
۳
Przemyslaw Walaszek
Finished
۰۸:۰۰
Blazej Warpas
۱
۳
Jakub Wozniak
Finished
۰۸:۱۵
Oleksandr Tereshscenko
۰
۳
Grzegorz Felkel
Finished
۰۸:۳۰
Jakub Grzegorczyk
۰
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۸:۴۵
  Ukraine Ukraine Win Cup
Vladimir Boycuk
۳
۲
Viktor Sharpay
Finished
۰۰:۰۰
Sergey Kireev
۲
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۰:۰۰
Andrew Grabski
۱
۳
Sergey Kalenik
Finished
۰۰:۱۵
Vitali Khorolsky
۳
۲
Sergey Kalenik
Finished
۰۰:۴۵
Sergey Kireev
۳
۰
Sergey Buluy
Finished
۰۱:۰۰
Vitali Khorolsky
۱
۳
Andrew Grabski
Finished
۰۱:۴۵
Ivan Fashchevskyi
۳
۱
Sergey Buluy
Finished
۰۲:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۲
Sergey Kireev
Finished
۰۳:۰۰
Vitaliy Solovey
۰
۳
Andrey Burdakov
Finished
۰۳:۰۰
Sergey Kalenik
۳
۲
Andrew Grabski
Finished
۰۳:۱۵
Aleksandr Horoshko
۰
۳
Oleg Andreev
Finished
۰۳:۳۰
Sergey Kalenik
۳
۱
Vitali Khorolsky
Finished
۰۳:۴۵
Vitaliy Solovey
۳
۱
Oleg Andreev
Finished
۰۴:۰۰
Sergey Buluy
۳
۲
Sergey Kireev
Finished
۰۴:۰۰
Aleksandr Horoshko
۱
۳
Andrey Burdakov
Finished
۰۴:۳۰
Andrew Grabski
۳
۱
Vitali Khorolsky
Finished
۰۴:۴۵
Sergey Buluy
۲
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۵:۰۰
Vitaliy Solovey
۳
۲
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۵:۰۰
Oleg Andreev
۰
۳
Andrey Burdakov
Finished
۰۵:۳۰
Andrey Burdakov
۰
۳
Vitaliy Solovey
Finished
۰۶:۰۰
Oleg Andreev
۲
۳
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۶:۳۰
Oleg Andreev
۰
۳
Vitaliy Solovey
Finished
۰۷:۰۰
Andrey Burdakov
۳
۱
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۷:۳۰
Aleksandr Horoshko
۱
۳
Vitaliy Solovey
Finished
۰۸:۰۰
Andrey Burdakov
۱
۳
Oleg Andreev
Finished
۰۸:۳۰
Oleksandr Ivashkin
۱
۳
Anton Ryabukhin
Finished
۰۹:۰۰
Aleksey Goloveshkin
۳
۱
Dmitry Yurkov
Finished
۰۹:۰۰
Igor Akimov
۰
۱
Dmitriy Bortsov
inprogress
۰۹:۳۰
Anton Yolkin
۱
۰
Artem Maksimenko
inprogress
۰۹:۳۰
  Russia Liga Pro
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۲
۳
Andrey Prokhorov
Finished
۰۱:۰۰
Anton Gerasimov
۳
۲
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۱:۱۵
Nikolay Zhurba
۰
۳
Ilyas Shakirov
Finished
۰۱:۱۵
Tyinchtyik Turabekov
۳
۲
Oleg Kutuzov
Finished
۰۱:۳۰
Ivan Pandur
۳
۱
Yuriy Lbov
Finished
۰۱:۴۵
Vladislav Chakhur
۲
۳
Vasily Shirshov
Finished
۰۱:۴۵
Vasiliy Rudenko
۳
۰
Roman Astreev
Finished
۰۲:۱۵
Ilyas Shakirov
۳
۱
Yurii Merkushin
Finished
۰۲:۱۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۳
۱
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۲:۳۰
Anton Gerasimov
۲
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۲:۴۵
Nikolay Zhurba
۳
۰
Vladislav Chakhur
Finished
۰۲:۴۵
Kirill Malahov
-
-
Oleg Kutuzov
inprogress
۰۳:۰۰
Roman Astreev
۳
۰
Yuriy Lbov
Finished
۰۳:۱۵
Yurii Merkushin
۳
۱
Vasily Shirshov
Finished
۰۳:۱۵
Vasiliy Rudenko
۲
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۳:۴۵
Ilyas Shakirov
۰
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۰۳:۴۵
Oleg Kutuzov
۳
۲
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۴:۰۰
Yuriy Lbov
۲
۳
Anton Gerasimov
Finished
۰۴:۱۵
Vasily Shirshov
۳
۲
Nikolay Zhurba
Finished
۰۴:۱۵
Tyinchtyik Turabekov
-
-
Kirill Malahov
inprogress
۰۴:۳۰
Vladislav Chakhur
۳
۲
Yurii Merkushin
Finished
۰۴:۴۵
Ivan Pandur
۱
۳
Roman Astreev
Finished
۰۴:۴۵
Oleg Kutuzov
۳
۱
Andrey Prokhorov
Finished
۰۵:۰۰
Yuriy Lbov
۳
۲
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۵:۱۵
Vasily Shirshov
۳
۱
Ilyas Shakirov
Finished
۰۵:۱۵
Kirill Malahov
-
-
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
inprogress
۰۵:۳۰
Roman Astreev
۳
۰
Anton Gerasimov
Finished
۰۵:۴۵
Yurii Merkushin
۰
۳
Nikolay Zhurba
Finished
۰۵:۴۵
Andrey Zabrodin
۳
۲
Vladimir Slesarev
Finished
۰۹:۰۰
Vyacheslav Tsvetkov
۰
۳
Stepan Dolbilin
Finished
۰۹:۱۵
Andrey Rozhkov
۲
۱
Eduard Tsvetkov
inprogress
۰۹:۱۵
Armen Pomazkov
۰
۰
Oleg Kharlakin
inprogress
۰۹:۳۰
  Armenia Armenia ITT CUP
Armen Darbinyan
۰
۳
Ararat Smoyan
Finished
۰۸:۱۰
Mkrdij Sounboulian
۳
۱
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۸:۳۰
  Germany Challenger Ochsenhausen
Liang Qiu
-
-
Daniel Rinderer
inprogress
۱۱:۰۰
Alexander Valuch
-
-
Elia Schmid
inprogress
۱۳:۰۰
Liang Qiu
-
-
Florian Bluhm
inprogress
۱۳:۴۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید